Zehra Marulyalı Yatılı Bölge Ortaokulun’da “4006 TUBİTAK Bilim Fuarı” yapıldı.

21 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
800 defa okundu.

Zehra Marulyalı Yatılı Bölge Ortaokulun’da “4006 TUBİTAK Bilim Fuarı” yapıldı.

İlçemiz Anamur   İskele Mahallesi’nde bulunan Zehra Marulyalı Yatılı Bölge Ortaokulun’da  “4006 TUBİTAK  Bilim Fuarı” yapıldı.

Açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas MERCAN, şube müdürleri ve Anamur’da bulunan diğer okulların idareci, öğretmen ve öğrencileri yanısıra, veliler ile mahalle sakinleri katıldı.


Bilim fuarında öğrencilerin yaptığı 10 araştırma, 10 tasarım praojesi olmak üzere toplam 20 proje sergilendi.Ayrıca okulun Fen Bilimleri, Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar öğretmenleri yıl boyu öğrencilerle beraber hazırladıkları çalışmaları sundular. Sergilenen projeleri büyük beğeni ve ilgi toplarken İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas MERCAN ın aşık atışmasında öğrenci ile atışması fuara renk kattı.


Fuar sonunda Türkçe Öğretmeni Akif BAL ve Müzik Öğretmeni İnan AY eşliğinde şiir ve musiki dinletisi gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Mehmet ÇETİN; başta Koordinatör Öğretmen Hilmi Tuna ARIÖZ olmak üzere, fuarda görev alan Akif BAL, Ömer GÜÇLÜ, Yasemin ŞENTÜRK, Ahmet ŞİMŞEK, Nurcan ÜNLÜSELEK, Dilek ASLAN, İnan AY, diğer öğretmen ve idarecilerden Bülent AKDENİZ, Oğuzhan TATLISU, Sevilay ÇELİK, Nefise BAKIR, Naile Uysal GUMBAR, Zehra GÜMÜŞ, Emel EYVAZ, Zehra AKALIN, Çağatay TIRAŞ, Özgül KARATAŞ ve Hatice ÇÖKELEK’e ve tüm öğrencilere teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.