Mehmet Türe 2015 Yılı Yılın Belediye Başkanı Ödülünü Aldı

26 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2200 defa okundu.

Anamur’da uyguladığı projeler ile ulusal anlamda birçok ödüle layık görülen Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından verilen Yılın Belediye Başkanı Ödülüne layık görüldü.

Yaklaşık 4 aylık oylama ile projeler arasında yarışan Ve Yerel Kalkınmaya Destek branşında oylamalar sonucu ödüle layık görülen Anamur 2.Tarım ve Gıda Fuarı ödül töreninde tanıtıldı. Ödülü programları dolayısıyla ödül törenine katılamayan Başkan Türe’nin adına Kayseri Hacılar Belediyesi Kültür Merkezi’nde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul ve Belediye Basın Sorumlusu Muhammed İbrahim Arıkan aldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul burada yaptığı konuşmada ödül törenine katılanlara Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin ve Anamurluların selamını iletti. Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul Yörükler Diyarı, Türkmen Şehri Anamur’dan selam getirdik, doğası ile, denizi ile, tarihi ile sizleri Anamur’a bekliyoruz dedi.

Başkan Yardımcısı Tuğrul sahneye çıkarken sahneye Anamur Muzu kasaları çıkarıldı ve sergilendi. Başkan Yardımcısı Tuğrul Başkanımız Sayın Mehmet Türe sizlere Muz’un Başkentinden kendine has kokusu ve tadıyla Anamur Muzu gönderdi, ikram etmekten, yerli muzumuzun tanıtımını yapmaktan gurur duyuyor, yerli muz olan Anamur Muz’unu tüketme noktasında ısrarcı olmanızı istiyoruz dedi.

Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin gayreti ile bu yıl ikincisi düzenlenen ve Türkiye’deki ilçe fuarlarından en büyüğü olan, 4 gün süren, toplamda 35.000 kişinin ziyaret ettiği, 100’ü aşkın ulusal ve uluslararası firmanın katıldığı Anamur 2.Tarım ve Gıda Fuarı’nı tanıttı.

Yerel Yönetimler alanında Türkiye’nin en önemli kuruluşlarından biri olan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından organize edilen ödül törenini yaklaşık 1000 kişi izledi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe daha önce de 2 kez Yılın Belediye Başkanı, 1 kez Yılın Spor Adamı, 1 Kez Çevreci Belediye Başkanı Ödülüne layık görülmüştü.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul Anamur’a döndükten sonra Başkan Türe’ye adına aldığı ödülü takdim edecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.