Hüseyin Ebeli’den Örnek Bir Davranış

6 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1537 defa okundu.

Hüseyin EBELİ birçok bankaya ait kredi kartları, kimlik kartı, pasaport ve yüklü miktarda para bulunan cüzdan ile poşeti sahibine teslim ederek örnek bir davranış sergiledi.

Mersin Büyükşehir Belediyemize bağlı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi personellerimizden Hüseyin Ebeli, Aydıncık Karatepe mevkisinde D-400 karayolunda gerçekleştirdiği temizlik çalışmaları esnasında bulduğu, Soğuksu mevkisinde çalındıktan sonra yol kenarına atılan ve içerisinde birçok bankaya ait kredi kartları, kimlik kartı, pasaport ve yüklü miktarda para bulunan cüzdan ile poşeti sahibine teslim ederek örnek bir davranış sergiledi.

Aydıncık Karatepe mevki D-400 karayolunda gerçekleştirilen temizlik çalışmaları esnasında bulunan ve içerisinde birçok bankaya ait kredi kartları, kimlik kartı, pasaport ve yüklü miktarda para bulunan cüzdan ile poşet, personelimiz Hüseyin Ebeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi Aydıncık Koordinasyon Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi. Koordinasyon Şube Müdürlüğü’ne getirilen eşyalar buradaki görevlilerimiz tarafından Jandarma’ya haber verilerek kendilerine teslim edildi. Daha sonra bulunan eşyalar, tutulan tutanakların ardından sahibine teslim edilmek üzere merkeze götürüldü.

Eşyaların sahibi kişi ve ailesi ile birlikte güvenlik güçlerimiz de örnek ve duyarlı davranışlarından dolayı Büyükşehir Belediyemize ve ekiplerimize teşekkürlerini dile getirdiler…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.