Hakkımızda

Yayın Politikası
Anamur Medya Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.
Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır.
anamurmedya.com ’ da yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve anamurmedya.com ’ un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
anamurmedya.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.
anamurmedya.com da yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yasal Uyarı 
Anamur Medya hiçbir kullanıcısının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler.

anamurmedya bağımsız, çoğulcu, gönüllü editörlerin katılımı ile yayın yapar.

Kişiler Anayasal çerçeve, hak ve sorumlulukları bağlayan haber ve yayınların girişi ile bilgilendirme özelliği taşır.

Ancak, anamurmedya donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.

anamurmedya kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.


anamurmedya sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:
Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak, ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak, ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek, Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek. Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak.
anamurmedya Kullanmakla; Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından www.anamurmedya.com ’un sorumlu tutulamayacağını, Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini, Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.
Aşağıda belirtilen durumlarda anamurmedya siteyi kullanıcılara kapatabilir: Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda. İstenilen bilgilerin içine ilan, reklâm, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığı farkedilirse erişiminiz engellenebilir. Özel ve tüzel kişilere kullanılan hakaret, aşağılayıcı, kişisel haklara saldırı gibi yazı ve sözlerden kesinlikle anamurmedya.com sitesi sorumlu tutulamaz. Sorumluluk yazan ve yazılan ile ilgili olup, anamurmedya.com gerekli yüksek merci ve mahkemelere yardımcı olmak üzere elinde bulunan bağlantı adreslerini verebileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla gelebilecek zayiattan, bu süre içinde sitelerimize verilecek maddi, manevi zarardan taviz verilmeksizin durum T.C. Yetkili Mahkemelerine nüksettirilecektir.

Kod ve yazılım da dâhil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. anamurmedya’nın yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı anamurmedya’ya aittir.
Sayfalarımızda yer alan her türlü içeriğin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı anamurmedya sorumlu tutulamaz.

Sitemizde yer alan yazar ve yazıları, özel haber yorumları, muhabir ve editor olarak atanan kişilerin yazmış olduğu yazı ve haber ve haber özelliği taşıyan tüm yazıların sorumluluğu yazıyı ve haberi yapan kişinin sorumluluğundadır.

anamurmedya sözleşmesi olmayan yazarlara telif ücreti ödemez.

Açılabilecek her türlü maddi-manevi tazminat, mahkemelik durumlar yazar, yorum, editor, muhabir sahiplerini bağlamaktadır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN