Başkan Türe Sur’da Yaralanan Polis’i Ziyaret Etti

14 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1592 defa okundu.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Diyarbakır Sur İlçesinde terör örgütü üyeleriyle girilen çatışmada yaralanan Anamurlu Özel Harekât Polisi Abdullah Öz’ü ziyaret etti.

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde Terör örgütüne yönelik başlatılan kapsamlı operasyonlar esnasında girdiği çatışmada yaralanan Anamur Gercebahşiş mahallesinden özel harekatçı polis memuru Abdullah Öz’ü evinde ziyaret eden Başkan Mehmet Türe geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Sur’da terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada yaralanan ve tedavisinin ardından Anamur’a dönen özel harekatçı Abdullah Öz bölgede yaşanan olaylar hakkında Başkan Türe’ye bilgi verdi. Başkan Türe Abdullah Öz’e ‘Bu yüce davada ölen polis ve asker şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz, yaralı kardeşlerimize acil şifalar dileriz, bölgede görevi devam eden asker ve polislerimize kolaylıklar dileriyoruz. Allah seni ailene vatanına milletine biz Anamur halkına nasip etti. Bende emekli bir asker olarak bu olayların nasıl büyük bir olay olduğunu biliyorum tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, Şahsım Ben ve Ekibim her zaman yanınızdayız.’ Dedi.

Yapılan sohbetlerin ardından Başkan Türe Anamurlu Özel harekatçı Öz’ün evinden ayrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.