Asena Klip Çekimi İçin Anamur’da

31 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5863 defa okundu.

Ünlü oryantal Asena’nın oynadığı Ömer Şahin’in Koç Köroğlu klibinin çekimleri, dün akşam Kızılaliler Köyünde yapıldı.

Ünlülerin klip yönetmeni Ali Seydi Işıkgil tarafından sanatçı Ömer Şahin için çekilen Koç Köroğlu klibinin sponsorluğunu Anamur Belediyesi yapıyor.
Klip’in gündüz çekimleri, Antikkent Anamuryum’da yapıldı. Akşam yapılan Yörük Düğünü çekimleri de Kızılaliler Köyünde gerçekleştirildi.
Köyde yapılan bu ilk klip çekiminde köylüler de rol aldı. Belediye tarafından yörük çadırları kuruldu. Yörük düğününde olması gereken yemek kazanları, sac ekmeği, tuluk ayranı ve kuzu çevirme gibi figürler, köylüler tarafından canlandırıldı.Çekime katılım yoğundu. Özellikle ünlü oryantal Asena’yı Kızılaliler’de gören vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çektirme yarışına girdi.
Türkücü Ömer Şahin, ata binmenin inceliklerini de kendi klibinin çekimlerinde kaptı. Atın sahibi Mehmet Çetin, Ömer Şahin’in dublörlüğünü yaptı.

Akşamki yaz yağmuru ve Elektirik kesintisine rağmen  Klip’in  çekimlerinin gece saat 03’e kadar uzamasına sebep oldu.Köylüler klip çekimi bitinceye kadar set ekibini yalnız bırakmadı. Klip’in  Anamur Kızılaliler köyünde  çekilmesine Hüseyin demir’in büyük katkıları oldu.

Klip’in çekimleri, bugün Alaköprü’de tamamlanacak.

ASENA KLİP ÇEKİMİ İÇİN ANAMUR’DA (1) ASENA KLİP ÇEKİMİ İÇİN ANAMUR’DA (7)

haber fotagrafları

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.