Anamur Belediye  Spor Teknik Direktörü Ali KAR Kamp ve Transfer Hakkında Açıklamalarda Bulundu

29 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
127 defa okundu.

Anamur belediye  Spor teknik direktörü Ali KAR Anamur Spor kamp , transfer ve çalismalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Kar Açıklamasında ülkemizin zor günlerden geçtiği bu dönemde. Millet olarak inşallah pandemi dönemini atlatır, normal hayatımıza, yaşantimiza döneriz. Futbol sahaları, spor salonları, o eski günlerdeki gibi yine sporcularla ve seyircilerle dolar.
Anamur Spor bu yıl sezon başında yeni bir yapılanma ve planlama yaparak, federasyonun yapacağı açıklama ve alacağı kararlara , senaryolara karşı, planlamalarımızı yaptık.
Sayın Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç, Kulüp başkanımız Adem Şen ve Yönetim kurulumuz bütün riskleri ve olacak senaryolara karşı şampiyonluğa oynayacak bir takim kurmak için planlamaları bu yönde yaptılar ve karar aldılar.
Anamur Spor Teknik ekibi ve Yönetim kurulu olarak pandemiden dolayı liglerin ne olacağı belli olmayınca, alt yapı oyuncularımızı ve bize katılmak isteyen gençleri çalışmalara alarak ve uzun bir çalışmadan sonra yetenekli, istekli genç oyuncularımızı A takım kadromuza dahil ettik. İnşallah programlı, istikrarlı çalışır ve üstüne koyarsalar, bu takıma uzun yıllar hizmet ederler.
Transfer komitesine ve bize yetki verdiler. Transfer edeceğimiz oyuncularımız, izlediğimiz, izlettiğimiz ve geçtiğimiz sezon kendi liginde oynamış genç, yetenekli oyuncuları listemize alarak, araştırmalarımızı bu yönde sürdürdük. Transfer çalışmalarını titizlikle sürdürdük. İstediğimiz oyuncuları kadromuza katarak, federasyonun yapacağı açiklamalar ve bütün senaryolara karşı planlamalarımızı yaptık.
Federasyonun yaptığı açıklamalarda kesin oynanacak olan tarih net olmamasına rağmen, 15 Şubat da lisans işlemlerinin başlayacak olması nedeni ile Mart ayında oynayacağını ümit ederek, 20 Ocakta takımı toplayarak, Cov- 19 testini yaptırdık. Yapilan test sonuçlarının Negatif çıkması sonucu, 21 Ocak da Antrenmanlarımıza başladık. Sporcularımız istekli, arzulu bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Anamur halkına ve seyircisine bu istediği Şampiyonluğu getireceğiz. Anamur Belediye Sporu bu yıl halkımızın da desteği ile hak ettiği yere çıkaracağız. Anamur halkından ve seyircimizden isteğimiz bu takıma güvensinler,ve yanlız bırakmasınlar, desteklerini esirgemesinler. Anamur belediye. Spor’a bugüne kadar desteklerini sürdüren, Sayın Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç, Kulüp Başkanımız Adem Şen ve Yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bu yolun sonu şampiyonluk.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.