Akparti Kadın Kolları Başkanlığından istifa Etti

22 Ağustos 2015
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1487 defa okundu.

Ak Parti Anamur Kadın Kolları Başkanlığını 21.01.2015 tarihinde yapılan 4. Olağan kongre ile devralan , Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gölen , yaklaşık 7 aydır yürüttüğü başkanlık görevinden 17.08.2015 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığına gönderdiği dilekçe ile istifa ettiğini açıkladı.

Gölen ; “ 13 yıldır sevdiğim ve alnımın akıyla hizmet ettiğim partimde , son 7 aydır da Kadın Kolları Başkanlığında gurur ve azimle çalışarak yürüttüm.İlçe teşkilatı içerisinde bulunan devşirme ve diğer güçlerin , ilçe başkanı M.Feyzullah Yılmaz’dan daha güçlü çıktığı , ilçe başkanının teşkilatına sahip çıkamadığı , yönetimin alt üst edilerek özellikle , Kadın kollarının arka plana atılması ve 3 aydır arkamdan kuyu kazılmasına rağmen ben yılmadım , hiçbir şey yokmuş gibi çalışmalarıma devam ettim . Ancak , Anamur teşkilatında meyve veren ağacın taşlanıyor olması , böyle bir başkanla sağlıklı çalışmalar yapamayacağımı düşündüğüm için ve buna benzer yazamadığım daha çok gerekçeler yüzünden istifamı verme gereği duydum. Ancak partimin bir neferi olarak partime hizmet etmeye devam edeceğim . Ben sadece görevimden istifa ettim “ dedi.

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Ayşe Başkanımızla gurur duyuyorum. Bende size katılıyorum. Parti yönetimi tamamen bozuk. Bunun bi an once degismesi lazımdır.
    22 Ağustos 2015 23:16

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.