65 Yaşındaki Eşşe Ünal Böyle İsyan Etti

26 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1307 defa okundu.

Mersin´in Anamur İlçesi Yarmasu Mahallesinde eşi Mustafa Ünal ile birlikte hayvanları için harar tabir edilen telis çuvallara saman dolduran 7 Çocuk 21 torun sahibi 65 yaşındaki Eşşe Ünal, son zamanlarda artan terör olaylarına ‘iki gün öncesi güle oynaya kınalı kuzuları askere gönderiyoruz, iki gün sonra şehit haberi geliyor.

Yapmayın böyle. Kürdü de bizim vatanımızın evladı, Türk´ü de. Hepsi ana kuzusu öldürmeyin bir birinizi.” Diye seslendi. Hükümetin 3 aydan bu yana kurulmamasına da tepki gösteren Ünal; “Siz nasıl bizi koruyup da bir hükümet tutacaksınız? Şimdiye kadar bu hükümeti neden tutmadınız da 3-4 aydır kaç tane askerimiz öldü, vatandaşımız öldü.

Bu ana kuzularının anaları yok mu, ciğerleri yok mu? Bir ileri gidip bakın. Biz önce Allah´a sonra size güveniyoruz. Bir an önce kurun şu hükümeti.” Diyen Eşşe Ünal; Askerlerimiz olmasa biz buralarda rahat gezebilir miyiz? Hiçbir askerimiz ölmesin Türk´ü de Kürt´ü de yavrusuna, ailesine annesine babasına güle oynaya kavuşsun.” diye dua etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.